O firmie

Bel-Wah
Żwirownia-Betoniarnia

O firmie

Firma Bel-Wah oferuje sprzedaż kruszyw budowlanych i betonu własnej produkcji, pochodzących z naszej żwirowni i betoniarni. Ponadto świadczy także usługi transportowe na wszelkie kruszywa pozyskiwane przez naszą żwirownię – żwir, ziemię oraz piaski różnej ziarnistości.

Również przy zamówieniu betonu towarowego w naszej betoniarni mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalny transport z wykorzystaniem własnej specjalistycznej floty transportowej.

Beton i kruszywo budowlane dostarczamy do wszystkich klientów na terenie województwa wielkopolskiego, również w tym zasięgu świadczymy usługi wypożyczania sprzętu budowlanego wraz z operatorami oraz usługi budowlane z wykorzystaniem naszego sprzętu.

Duża baza kierowców oraz szeroki wybór samochodów ciężarowych oraz specjalistycznych samochodów dostawczych dla materiałów budowlanych powoduje, że zlecenia transportowe realizowane są w krótkich terminach.

Gwarantujemy solidne podejście, zarówno w przypadku współpracy z klientami indywidualnymi, jak i dużymi firmami. Zapewniamy dogodne ceny, a w przypadku długoterminowej współpracy – możliwość atrakcyjnych rabatów i zniżek.

Zachęcamy do kontaktu drogą mailową i telefoniczną.
Z pewnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania
oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

img_7096_optimized
img_7162_optimized
null

Żwir

zobacz więcej

null

Beton

zobacz więcej

null

Transport

zobacz więcej

null

Roboty ziemne

zobacz więcej

null

Kostka

zobacz więcej